V posledních měsících se objevují pověsti o přestupu Neymara, který opustil PSG. Na tiskové konferenci v tomto úterý v Brazílii otec Neymar řekl: "Od chvíle, kdy se můj syn připojil k PSG v loňském létě, stal se pilířem týmu a pevně věřím, že jeho hraní ve francouzském hlavním městě bude mít jasnější budoucnost. " Al Helefi dodal: "Ve filmu PSG měl Neymar skvělý čas a udržoval vysokou morálku." V tuto chvíli se Neymar snaží co nejdříve vrátit na stadion a snaží se dosáhnout tohoto cíle. Podle mého názoru je nyní Neymar velmi optimistický. "Levné Dětské Fotbalové Dresy je dveřmi prozkoumat kouzlo fotbalu.

Také v úterý, trenér PSG Emery také pořádal tiskové konference ve francouzském hlavním městě, když se zeptal na pověsti o přestávce Neymar, španělský slavný důvěrný šéf řekl, že se nebude obávat a obtěžuje rumours.At čas, Emery řekl , "Odpověděl jsem na podobné otázky před několika měsíci a v tuto chvíli se moje odpověď stále nezměnila." PSG vypracoval skvělý plán, Henrik a Al Helefi jsou v současné době v Brazílii a jsou tady, aby viděli Neymara. "Dětský fotbalový dres PSG dělat to nejlepší pro své oblíbené hráče.

Neymar podstoupí chirurgickou léčbu v Brazílii kvůli Neymarově pravé noze v zlomenině metatarzů a v současné době se zotavuje v Brazílii. Brazilský národní lékař doktor Rodrigue Lasmars jasně uvedl, že i když se chirurgie podaří, hvězda samby stále potřebuje 2,5 měsíce až tři měsíce, aby se zotavila a zotavila se. Právě tento týden předseda klubu PSG, hlavní výkonný ředitel Nasser Al Helefi a sportovní ředitel Antro Henrik cestovali do Brazílie, aby navštívili Neymar, tak, aby vedoucí vedení společnosti Germain chtělo prozkoumat skutečné myšlenky brazilských superhvězd.Dětské fotbalové dresy s vlastním jménem, spolu s výhledem na konečný výběr Neymaru.